Piosenki: Lato, Lato, Słoneczko, Wesoły Pociąg

 · PIOSENKA „ WESOŁY POCIĄG” Ciuf-ciuf-ciuf! Puf-puf-puf! pociąg się odzywa. Ruszać czas, czeka nas. przygoda prawdziwa. Refren. Nasz wesoły pociąg. już opuszcza stację. k. Ruszaj razem z nami. na piękne wakacje. Ciuf-ciuf-ciuf! Puf-puf-puf! – pociąg nie poczeka. Jechać czas, czeka nas. morze, las i rzeka. Refren. Nasz wesoły.

 · Lato, lato, lato czeka to ulubiona piosenka obozowa i kolonijna, tekst i melodia. Piosenki i wierszyki wakacyjne czekają na dzieci w Mieście Dzieci. Zapraszamy do wspólnego śpiewania!

Lato, lato, lato czeka. Razem z latem czeka rzeka. Razem z rzeką czeka las. A tam ciągle nie ma nas. Lato, lato, nie płacz czasem. Czekaj z rzeką, czekaj z lasem. W lesie schowaj dla nas chłodny cień. Przyjedziemy lada dzień. Już za parę dni, za dni parę.

Tekst piosenki: Minęła wiosna nam I lato przyszło Zimnej coli łyk Na schodkach nad Wisłą W czerwonej sukience jak Z lat Romans swój przeżyć dziś chcę Pocałuj mnie lato Bo czuję nostalgię Jak Lana Del Rey Mam summertime sadness Pocałuj mnie lato Bo czuję nostalgię.

Lato to czas wakacyjnych wyjazdów z rodzicami. Jedni jadą w góry, nad jezioro, a inni nad morze. Każde dziecko z niecierpliwą radością czeka na ten wspaniały czas. Tak jak w - pełnym lata - wierszyku dla dzieci: Razem z rodzicami idziemy na dworzec. Już czeka na nas pociąg! Jedziemy nad morze! Walizka pełna ubrań, A głowa pełna.


Sheena Is A Punk Rocker - Ramones - Europe 1992 (CD) Wash Machine Boogie - Echo Valley Boys - Wash Machine Boogie / Ramblin Man (Vinyl) Skream Me Some More - PON3 - Skream Me Some More (File, MP3)