1993
Label: Monitor (2) - 010105 1331 • Format: Vinyl LP, Album • Country: Czech Republic • Genre: Rock, Folk, World, & Country • Style: Folk, Acoustic
Slávek Janoušek - Odkud Jdeš A Kam (Vinyl, LP, Album)

G C G Ami7 G 1. Až někdy půjdeš k ránu divnou mokrou trávou C G Ami7 G a divný věci divně potáhnou ti hlavou, C Hmi Ami7 odkud vlastně zrovna jdeš a kam, G D a máš vůbec proč říct "dobře je mi"? C Hmi Ami7 G Rozhodně rozhodni se sám, Emi C G žiješ přece ve svobodné zemi. 2. A každým krokem blíž jsi k svému rozhodnutí, tvé srdce i tvůj rozum už tě k němu 4/5(4).

Album je celek, takže nenabízíme jednotlivé skladby. Vše je zabalené do ZIP archivu, aby to bylo v jednom souboru. Cena není tak vysoká - ,- Kč/album. Zatím jsou dostupná tato alba: Tancuj a zpívej Kde domov můj Rodinné al-bum Odkud jdeš a kam Live. EP Cesty 11 - jako bonus za 40,- Kč.

Text písně Odkud jdeš a kam od Slávek Janoušek. A každým krokem blíž jsi K svému rozhodnutí Tvé srdce i tvůj rozum Už tě k němu nutí Odkud js.

fiber_smart_recordSběratelstv Slávek Janoušek ‎– Odkud Jdeš A Kam () Vystavit v této kategorii. Aukro Hudba a film Hudba Vinyly Ethno, Folk, LP Slávek Janoušek - Kdo to zavinil. Kup teď. Kč. s dopravou Kč. local_offer. LP - Slávek Janoušek - Kdo to zavinil.

Odkud jdeš a kam Slávek Janoušek LP, CD, MC - Monitor © Cena: Není dostupn.


Dangerous Ground - Tiny Murphy And The Bar 69 Boys* - Dangerous Ground / Hot Steel (Shellac) The Church (After The Fact) - Robert Ashley / "Blue" Gene Tyranny / Jill Kroesen / David V Various - Songlines: Top Of The World 66 (CD)