Label: Avrupa Müzik - none • Format: Vinyl LP, Album, Stereo • Country: Turkey • Genre: Pop •
Yalın - Bir Bakmışsın (Vinyl, LP, Album)

 · Listen to Bir Bakmışsın on Spotify. Yalın · Album · · 10 ed on: Ap.

Yalın - Bir Bakmışsın () Albümünü full indir - Yalın - Bir Bakmışsın () Tüm müzikleri telefonda dinle Bir Bakmışsın () albümünü indir yükle. Mp3 indir müzik yükle şarkı listesi oluştur.

Yalın Bir Bakmışsın Şarkı Sözü. Eski fotoğraflar mutlu gülen iki yüz Merdivende sarılmışız hiç bırakmayacak gibi Adım adım eksildik nedenini ben anlamadım Sormaya korkar oldum yıllandık diye mi yıprandık Yaşlandık diye mi paslandık Güvenme bu kadar aşkıma öyle sağlam da değilsin.

İşlenecek Veriler Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum, anladım.. Yukarıda belirtilen hususlarda gerekli aydınlatma tarafıma yapılmış olup, Karnaval Media Group’un Üyelere Yönelik Kişisel Verilerinin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni’ni okuduğumu ve anladığımı kabul ederim.

 · Yalın - Bir Bakmışsın () Kbps + Full Cover Yalin - Küçücügüm Yalin - Bir Bakmissin Yalin - Keske Yalin - Ben Bilmem Yalin - Ask Ne Demek Yalin - Istanbul Benden Büyük Yalin - Eyvahlar olsun Yalin - Yagmur Yalin - Seviyorum Yalin - .


The Bramble And The Rose - Maggie-Beth Sand, Serpentyne - Stella Splendens (CD) NY Summer Tour 2003 - Machete (15) - Masters Of Disaster (CD, Album) Papillon Noir - Francy Boland - Papillon Noir (Vinyl, LP, Album)