2005
Label: Zuzi Records - ZZCD 032 • Format: CD Compilation • Country: Lithuania • Genre: Pop • Style: Schlager
Žiemos Stebuklas - Arūnas Valinskas - Geriausios Dainos Draugams (CD)

Žiemos stebuklas Dainininkė: kienė Jau rudens šokis baigės žvaigždėmis krinta snaigės Kalėdų naktis pusnynų keliais Į mūsų kiemą nusileis Ar matai - šiąnakt sninga Ar jauti - aš laiminga Tik ranką ištiesk Svajonėm pakviesk Ir šoksime Po krintančiom žvaigždėm Dvi mažytės ir pavydžios akys.

DELFI - Arūnas Valinskas – visiškai atvirai apie šlovę, savo honorarus ir šeimos biudžetą. Paklaustas, ar jis buvo geriausiai uždirbantis pramogų pasaulio atstovas, Arūnas rėžia.

Rinkinys - GERIAUSIOS DAINOS DRAUGAMS. A. VALINSKAS - GAL KADA NORS. Didžiausia legalios lietuviškos muzikos duomenų bazė.

Rinktinėje, kuri vadinasi „Arūnas Valinskas. Geriausios dainos draugams“, klausytojai išgirs keletą Valinsko kartu su Žilvinu Žvaguliu dainų: tai legendiniu jau tapęs šlageris „Alaus danguje nėra“, ir naujausia NML‘e išgarsėjusi daina „Kai žmonos išvažiuoja“.

Dec 06, · Geriausios dainos draugams Zuzi Records, Žymiausias Lietuvos „Šou verslo rykliu“ vadinamas įvairių televizijos laidų prodiuseris, laidų vedėjas Arūnas Valinskas garsėja ne tik savo puikiu talentu televizijos srityje, bet jau seniai muzikos verslo atstovai žavisi, jo.


Spike Jones And His City Slickers - Too Young / So Elp Me (Vinyl) Lollipop - Various - 125 Golden Oldies (CD) Symphony No.5 In B Flat, D.485 - Various - The Originals: Legendary Recordings From The Deutsche Gra